Skupina A – start 11:30 a 13:30 (start po 15 s)

Pradědečci

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
1Autocar model 81902Jiří HořiceVAC Brno
2Renault AX1910Starý JezevecVeterán galerie Kutná Hora
3Fiat Zero1912Ivona KratochvílováOldtimer club Helfštýn
4Chenard-Walcker1912Pavel BeranS.K.A.M. Olomouc
5Willys Overland1918Jaroslav Daněk
6Stutz Bearcat1921Miloš PokornýVPCC

Skupina B – start 11:35 a 13:35 (start po 15 s)

Super Sport

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
7Salmson Grand Sport1926Milan VaníčekVCC Plzeň v AČR
8Bugatti T 131922Jakub StauchCzech Bugatti Club
9Bugatti T401926Helge HaukBugatti Club Austria
10Bugatti T431928Werner GradischBugatti Club Austria
11Bugatti 571934Vladislav NovákVCC Uh. Hradiště
12Praga Alfa závodní speciál1932Sazima PetrVCC Praha
13MG J21933František Huml
14Aero 750 Sport Coupé1934Tomáš VališVAC Brno
15Lagonda M451934Tomas KalkusVCC Praha
16Lagonda M451934František KudelaVeteran klub Kroměříž
17MG KN Kompresor1935Milan DočekalMG autoklub Třebíč
18Jaguar SS1001938Standa ProfeldVCC Praha
19MG PB Lester Special1936Milan ZahradníčekMG car club England,ČKHV
20MG-TA1936Jan PlachtaVVC Tachlovice v AČR
21MG TA1937Petr Kožíšek
22Jaguar SS1001938Petr Uhlíř
23MG TC1947Václav HavelVPCC Brno
24MG TC1946Juraj SchwarzVK Bratislava

Skupina C – start 11:40 a 13:40 (start po 15 s)

Automobily Vintage

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
25Franklin S10A Touring1922Josef Lášek
26Citroen 5HP Trefle1924Rostislav Procházka
27Pierce Arrow1924Josef ProseckýVPCC Brno
28Willys Knight 66 Touring1925Jaromir SvobodaHarley-Davidson Club Brno
29Ford model T Phaeton1926Vladimír MoškoZZHV (Združenie zberateľov historických vozidiel)
30Austro-Daimler1927Ladislav NěmecHasiči Lysice
31Chevrolet Capitol1927Jiří Valach1.Valašský
32Ford A Cupe1928Alexander Zimin
33Ford A1929Karl Dieter Wieland
34Sunbeam M 25L1929Tomáš HořiceVAC Brno
35BUICK MODEL -40-471930Jan KuřeVeteran klub Litomyšl
36Walter Super 6B1930František GurskýVAC Brno
37Walter Super 6B1930Petr VolfPetr Volf Garage
150Walter Super 6B1930Stanislav Karger
38Wikov 351930Miroslav PeškaTechnické muzeum v Brně
39Mercedes Benz 170 H1931Aleš SobekMuzeum Slatinice
40Walter Junior roadster1933Petr ŠafářVCC Tachlovice v AČR
41Mercedes 200B Cabrio1934Miroslav Eliáš Jr.
42Adler Trumpf Junior Sport1935Marian BednarikVeteran klub Bratislava
43Armstrong Siddeley – 12 plus1935Jiří WegerVCC Plzeň
44DKW F5 Luxus Cabriolet1935Petr PokornýDKW klub
45Buick1936Hubert GrmelaVCC Praga Praha
46Citroën 11 AL1937Jakub TreschlVAC Brno
47Cord 8121937Radim HlaváčekSlovácký veterancar klub Uherské Hradiště
48Mercedes 170 V1938Jaroslav Šmerek
49Mercedes 320 Tourervagen1938Miroslav EliášVAC Brno
50Citroën 11 B cabrio1939Eduard TreschlVAC Brno
51Ford V81939Jiří ProvazníkKladno
52Jawa 6001939Martin TreschlVAC Brno
53Wanderer W 23 kabriolet1939Miroslav JánaVCC Pardubice
54NSU/Fiat 1100 roadster1940Lucie Lakwa
55DKW F71938Tereza TýleováDKW klub

Skupina D – start 11:49 a 13:49 (start po 15 s)

Automobily BMW

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
56BMW 315/11934Jan Klápa
57BMW 319/1 sport1935Pavel VránekRenocar a.s.
58BMW 315 -FN1936Jiří Kiška
59Bmw 319/11936Jan HrubýVeteran automoto klub Brno
60BMW 3281937Karel PeřanVAC Brno
61BMW 3271938Michal KopeckýVCC Tachlovice
62BMW 3281938Miloš VránekRenocar a.s.
63BMW 3271939Marian SINVeteran klub Bratislava
64BMW 327/281939Josef Kiška, sen.
65BMW 3281939Josef Kiška, jun.
66BMW 3271940Michal KernVeteran klub Bratislava

Skupina E – start 11:53 a 13:53 (start po 15 s)

Automobily Aero, Praga, Laurin & Klement a Škoda

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
68Aero 5001930Eliška SigmundováOldtimer club Helfštýn
69Aero 6621931Richard Puškáš
70Aero 6621931Jan Dvořák
71Aero 10001933Jiří ČekanSKAM Olomouc
72Aero10001933Ing. Petr PuškášPraga Club Brno
73Aero 301934Ctibor Šilhánvac brno
74aero 6621934Vladimír VěženskýVPCC Brno
75Aero10001934Václav Badura
76Aero 30 Roadster1935Jan NovoveskyVeteran klub Bratislava
77Aero 301937Karel VyhňákVAC Brno
78Aero 301937Karel SonneckSonneck Racing
79Aero 30 sport1938Zdeněk ChurýVAC Brno
80Praga Piccolo1926Bedřich NechvátalVPCC Brno
81Praga Alfa 1500 6V1929Michal HorčičkaHORCACARS
82Praga Piccolo1930Eduard NejezchlebVAC Brno
83Praga Piccolo1931Petr NechvátalVPCC
84Praga Piccolo1932Jiří BlatnýVAC Brno
85Praga Baby1934Zmidloch MiroslavSKAM
86Prage Piccolo P351939Jan LukášekTatraklub Bystřice nad pernštejnem
87Škoda 6331932Jiří KašíkVAC Brno
88Škoda 633 kabriolet1933František KalabisVPCC Brno
89Škoda Popular Monte Carlo1937Michal VelebnýŠKODA MUZEUM
90Škoda Rapid Cabrio1937Tomás PáraVCC Praha
91Škoda Populár roadster1938Vladimír Cichy ingPodorlický VCC Dobruška
92Škoda Popular roadster1939Miroslav Krejsavcc Praha

Skupina F – start 12:00 a 14:00 (start po 15 s)

Automobily Tatra

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
93Tatra 12 Normandie1926Miroslav StybloÖGHK Wien
94Tatra 121927Milan Maruškin
95Tatra 171927Jiří TolochVCC Ostrava
96Tatra 121929Zdeněk Lechner
97Tatra 121930Ivo Dvořák
98Tatra 521931Jiří TeleckýSKAM
99Tatra 541931Josef VlachVAC Brno
100Tatra 521932Josef Krejčíveterán TATRA klub Bystřice nad Pernštejnem
101Tatra 541932Karel FILA
102Tatra 571932Rudolf UnzeitigCKHV Brno
103Tatra 571932Libor KrálVeterán Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
104Tatra 57 poloabrio1932Jiři TáborskýPrvní Valašský
105Tatra 571933Lukáš SmekalČSKHV Brno
106Tatra 57 Sport1933Miroslav ŠmidaVAC Brno
107Tatra 77V1934František BauerSvaz závodníků veteránů
108Tatra 57 Hadimrška1934Jiří RaškovecVeterán Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
109Tatra 75 kabriolet1934Karel ManekSKAM Olomouc
110Tatra 75 Sport karoserie Bohemia1934Lubomír PešákVeteran Arena Olomouc
111Tatra 57A polokabriolet1935Pavel HůlkaVCC Červená Voda
112Tatra 751935Vojtěch DymáčekČKHV Brno
113Tatra 751935Oldřich Navrátil
114Tatra 75 kabriolet1935Láďa BinderVeteran Tatra klub Šenkvice
115Tatra 75 kabriolet1936Martin BinderVeteran Tatra klub Šenkvice
116Tatra 75 kabriolet1936Martin NemcovicVeteran Tatra klub Šenkvice
117Tatra 57A1937Bohuslav GrycVeteran Tatra klub Šenkvice
118Tatra 57A sport roadster1937Martin SmekalČKHV
119Tatra 75 limuzina1937Ladislav KranitzVeteran Tatra klub Šenkvice
120Tatra 57A1938Jindřich HortVCC Třebíč
121Tatra 57A STW1938František ProseckýVeterán Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
122Tatra 57B1939František KuchařVAC Brno
123Tatra 57k STW1943Jaroslav DostálVeterán Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
124Tatra 871946Ivo PřibylPřibyl TATRACARS
125Tatra 57B STW1947František DvořáčekVeterán Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem

Skupina G – start 12:09 a 14:09 (start po 15 s)

Automobily brněnské Zbrojovky

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
126Omega1923Milan OkáčAuto Z klub Brno
127Disk1924Karel JarošAuto Z klub Brno
128Z-18 faeton1926Václav ČermákAuto Z klub Brno
129Z-18 roadster1927Jiří MátlVAC Brno
130Z18 faeton1927Radek ProchazkaS.K.A.M. Olomouc
131Z-18 limusina1928Jiří HemzalAuto Z klub Brno
132Z-18 faeton1929Jiří HemzalAuto Z klub Brno
133Z-18 – valník1930Jan ŠustáčekAuto Z klub Brno
134Z-91930Ondřej StyxAuto Z klub Brno
135Z-91930Sylvie Zouharová DykováTechnické muzeum v Brně
136Z-9 Roadster Petera1930Karel JarošAuto Z klub Brno
137Z-91931Matouš PopelkaAuto Z klub Brno
138Z 4- I1933Martin KroužilTechnické muzeum v Brně
139Z-4 I.serie1933Milan PospíšilAuto Z klub Brno
140Z 4- III. Serie1934Dan ZelenkaAuto Z Klub Brno
141Z-4 III. Série1934Břetislav HejdaAuto Z Klub Brno
142Z-4 Roadster1934Robert KubelkaSKAM Olomouc
143Z-41935Jiří NevěřilAuto Z klub Brno
144Z-41936Marek MlčochVeterán klub Kroměříž
145Z-4 II. série1936Pavel KrejchaSKAM Olomouc
146Z-4 V. série1936Petr KlimešAuto Z klub Brno
147Z-5 Express1936Jiří ŠulcVK Kroměříž
148Z-5 Express1936Jan PopelkaAuto Z klub Brno
149Z-6-Hurvínek1936Helena OkáčováAuto Z klub Brno

Skupina H – start 12:16 a 14:16 (start po 15 s)

Motocykly Veteran a Vintage

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
160Rover 500 3.5 hp1916Lubomír KuřinaVCC Uh.Hradiště
161Sunbeam 3.5 HP1916Lumír Špringl
162Premier 350 SV JAP1924Ivo ŠarlingrVeterán klub Pavlíkov
163Triumph P1925Jaromír TulisKHV Žďár nad Sázavou
164Breitfeld&Daněk (Praga II.serie)1927Martin Prošekmotoveteran.cz
165Triumph N1927Miroslav BeranVPCC Brno
166F.N. 67B 500 OHV1928Zdeněk KuthanVCC Hradec Králové
167AJS M71929Daniel ChrobokVCC Dvůr Králové n. L.
168Ardie TM 5001929Radek HenzelVVCC Rožnov pod Radhoštěm
169Praga BD1929Marian Maňásek
170Raleigh 500 OHV1929Tomáš BlažekMotoveterán klub Ogar
171Terrot 350HST1929Jaroslav OulehlaMotoveterán klub Ogar
172Triumph 550 CSD1929Josef JandaAMK VCC Benátky nad Jizerou
173Peugeot P1081930Dana Henzelová
174Praga 500 BD V. serie1931Evžen Šíbl
175Premier 500 SV1931Jiří HauerlandVAC Česká Ves
176Magnat Debon BLG 350sv1932Tomáš PolehlaMuzejní spolek Náměšťska
177Royal Enfild 350 ohv1932Pavel Babušíkčeský ariel klub
178TRIUMPH 5/41934Jiří CirnfusVCC České Budějovice
179FN M861935Libor Marčík
180Jawa 350 OHV1935Aleš StařinskýČKHM Ostrava
181NSU 351OSL1936Ivo Pluháček
182Velocette KSS 3501937Jiří FlekalVeterán galerie Kutná Hora
183BMW R12 + sidecar Steib 281938Miloň DvořákVeteran car club České Budějovice
184BMW R711938Václav DohnálekVeterán klub Kroměříž
185BMW R71 se side Steib S 5001938Marek Paták
186Norton ES2 + racing sidecar1938Johann WiedlackNorton Owners Club Austria
187NSU 601 OSL1938Eduard NejezchlebVAC
188BMW R 511939Roman StrakaSpolek staromilců Zadní Třebaň
342Brough Superior SS801938David SchmidtBratrstvo Ručky
189DKW NZ 3501939Petr FribertVPCC Brno
190Standard Kurier Luxus 5001939Vladimír Prchal

Skupina I – start 12:25 a 14:25 (start po 15 s)

Motocykly Ariel

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
191Ariel 500 OHV Super Sport1928Karol BurgerArielklub Slovensko
192Ariel 500 Standard1928Jaroslav MičulkaVAC Brno
193Ariel 250 LB DeLuxe1929František StarýVAC Brno
194Ariel 500 OHV1929Daniel Mazanik
195Ariel 5571929Renata HavlíčkováDESIGN MOTOPETE
196Ariel 5571929Dušan FeňoArielklub Slovensko
197Ariel 557 A1929Libor ŽákBratrstvo Ručky
198Ariel 557 SV1929Petr Hloušek
199Ariel 557 SV model B1929Viktor ŠatníkHujer team
200Ariel 5001930Filip ProkopecČeský Ariel klub
201Ariel 500 F1930Tomáš FialaČeský Ariel Klub
202Ariel 5571930Tomáš KudínekČeský Ariel Klub
203Ariel 557 SV1930Lubor RosickýČeský Ariel klub
204Ariel 350 MF1931Milan VocílkaHujer team
205Ariel 4 F 5001931Petr BrábnikCeský Ariel klub
206Ariel MF311931Bronislav TrusíkSlovácký VCC UH
207Ariel SF 5001931Lukáš BrodackýČeský Ariel klub
208Ariel Typ SG311931Jiří BrádkaČeský Ariel klub
209Ariel 4F Square Four1932Jiří Havel
210Ariel 600VB1932Jaroslav Karban
211Ariel MF321932Jaromír KučeraČKHM Ostrava
212Ariel SG 500 ccm1932Radek PajpachVAC Brno
343Ariel MF32 3501932Jaromír KubingerČetnický pohotovostní oddíl Brno
213Ariel RH 3501935Dana NovákováČeský Ariel Klub
214Ariel 350 RH1936Martin Hudeček
215Ariel RH 5001937Martin KlementVCC Plzeň
216Ariel 500 VH1938Tomáš ZikmundČeský Ariel klub
217Ariel 6001938Evžen VopelkaČeský Ariel Klub
218Ariel 350 NG de Luxe1939Milan KejzlarVCC Dvůr Králové n.L.
219Ariel 350 OHV1939Miroslav RemešČeský Ariel klub
220Ariel RH 350 Competition model1939Marie KřečkováČeský Ariel Klub
221Ariel 500 VH1947Tomáš KvíderaČeský Ariel klub
222Ariel Square Four 4G1948Luboš VaníčekČeský Ariel Klub
223Ariel Square Four 1000 MK.11952Petr VeselkaVAC Brno
224Ariel 500 VH1954Tomáš KubátVCC Jičín
225Ariel VB1957Karel ČechalVAC Brno

Skupina J – start 12:35 a 14:35 (start po 15 s)

Motocykly BSA, ČZ a Douglas

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
226BSA1922Pavel Rozkovec
227BSA 350 OHV1924Ján DemčoVeterán Šariš klub Prešov
228BSA1926Filip SlezákZlínský veterán klub
229BSA 770 se sidecarem1928Libuše ŠulcováVCC Praha, SZV Praha
230BSA 557 H301930Libor DesortVCC Plzeň
231BSA 500 Sloper1931Pavel KrupicaVAC Brno
232BSA S31 OHV1931Václav KecVCC Český Brod
233BSA 500 J341934Jan Frišons
234BSA 500 Empire Star1938Jiří FialaČeský Ariel Klub
235BSA B 24 Empire Star1938Luděk ValentaVCC Uherské Hradiště
236BSA Empire Star 500ccm1938František SigmundOldtimer club Helfštýn
237BSA Gold Star1938Pavel Toulec
238BSA Silver Star1939Kateřina KupkováBratrstvo Ručky
239BSA M20 side1941Vojtěch HamerníkVAC Brno
240BSA C111948Rostislav Procházka
241CZ 175 Monoblok1935Martin MizlerVCC Plzen
242ČZ 175 Standard1937Pavel Piják
243ČZ 175 Standard1937Michal Helan
244CZ 250 Sport1938Ivo Cerman, Ing.VCC Uh.Hradiště
245ČZ 175 Standart 251938Dan DreslerVAC Brno
246ČZ 250 Sport1938Zdeněk ŠindlerSKAM Olomouc
247Douglas 2¾ HP1914Petr HošťálekJihočeské motocyklové museum, ČeskéBudějovice
248Douglas1919Petr HůlkaVCC Uh. Hradiště
249Douglas 2 3/4 HP1919Jaroslav KloudaDouglas klub, sekce CZ
250Douglas T35 MK11947Jiří ŠčučkaČKHM Ostrava
251Douglas Mark IV Sports1950Pavel JelínekLDMCC

Skupina K – start 12:42 a 14:42 (start po 15 s)

Motocykly Indian, Harley-Davidson

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
252Indian Scout Police 7501927Marián VyskočilKaroserie Vyskočil Slaný
253Harley Davidson J10001929Jan BednářVCC Dvůr Králové
254Indian Scout Police 750 side Tlustoš Sport1929Milan VlčekVMCC Brno
255Indian 4 Four1930Jozef Vladovič
256Indian Scout 6001930Michael VlčekVMCC Brno
257Indian Scout Police 7501931Milan VeselýPosázavský klub historických vozidel
258Harley-Davidson WLD 7501938Peter Voracek seniorHarleyson’s – Austria
259Harley-Davidson WL 7501941Hermann NicponskyHarleyson’s – Austria
260Harley-Davidson WLD 7501941Andreas KraxnerHarleyson’s – Austria
261Harley-Davidson WLC1942Petr HošťálekJihočeské motocyklové museum, České Budějovice
262Harley-Davidson FL 12001948Johann GallhartHarleyson’s – Austria
263Harley-Davidson WR 7501948Martin KapellerHarleyson’s – Austria
264Harley-Davidson WR 7501950Heinz WagnerHarleyson’s – Austria

Skupina L – start 12:46 a 14:46 (start po 15 s)

Motocykly Jawa a Ogar

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
265Jawa 500 OHV1929Jiří KopečekMoto Kopeček Holešov
266Jawa 500 OHV + side1931Oldřich KopečekMoto Kopeček Holešov
267Jawa 1751932Josef Kapeller seniorHarleyson’s – Austria
268Jawa 350 SV1934Martin VišňovskýArielklub Slovensko
269Jawa 175 Speciál1935Martin Klail
270Jawa 175 Speciál1936Baláž PeterClassic Club Hlohovec
271Jawa 250 Special1938Miroslav Blažek, Ing.VCC Uh. Hradiště
272Jawa 350 OHV1938Aleš Matějka
273Jawa 175 OHV1939Arnošt NezmeškalNárodní technické muzeum
274Jawa 250 duplex blok1939Milena Kopečková
275Jawa 250 Special1939David KecVCC Český Brod
276Jawa 250 special1939Tomáš Pávekčeský arielklub
277Jawa 350 OHV1939Josef Vala
278Jawa Robot1939Jaroslav Kroupa
279Jawa 500 OHC1954Martin RajnochVAC Brno
280Jawa 500 OHC – 02 RV1956Václav ProkešPřibyl TATRACARS
281Jawa 500 OHC/021956Josef Kára
282Jawa 500 OHC1957Roman Sýkora
283Ogar 250 Standart1934Vladimír ZajícMyslivci Klenovice
284Ogar 250 Standard1936Tereza SoučkováMotoveterán klub Ogar
285Ogar 41938Václav ValentaMotoveterán klub Ogar
286OGAR 41938Aleš MinářMotoveterán klub Ogar
287Ogar 41947Tomáš RokosMotoveterán klub Ogar
288Ogar 41947Ladislav BlažekOgar
289Ogar 41948Roman VacovskýMotoveterán klub Ogar
290Jawa 500 2 x OHC1951Oldřich Karas

Skupina M – start 12:53 a 14:53 (start po 15 s)

Motocykly Racing, Rudge a Scott

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
291Saroléa 500 OHV Super Sport1925Libor Babička
292Sunbeam 9 Racer1925Roman Pálek
293Grizzly 2501928Petr Kratochvíl
294Monet Goyon MAG 5001928Zdenek Dobrovolny DobrovolnyHujer team
295Monet Goyon NF 350 OHV1928Petr VšetečkaVCC Třebíč
296BMW R631929František Kotásek
297Terot 500 Jap1931Marian DaníšekArielklub Slovensko
298Sarolea Monotube 34C61934Gernot Gruber
299Benelli 250 ohc1936Jiří ŠčučkaČKHM Ostrava
300Gilera 1751957Ivan Meloun
301Ural 650 RS1957Tomáš Kinl
302Rudge Multi1919Marek OdehnalBratrstvo Ručky
303Rudge 500 OHV1928Petr Blažek
304Rudge Special-Sport1928Emil PěčekBratrstvo ručky
305Rudge Ulster GP sidecar1929Karel KupkaBratrstvo Ručky
306Rudge Whitworth 250 JAP1930Jiří ŠimekČeský Ariel Klub
307Rudge Ulster1931Jiří KřečekVAC Brno
308Rudge TT Replica sidecar1933Jiří a Marek HlavsoviMotor Journal
309Rudge 250 Radial1934Stanislav MicheraKHV-Metuje
310Rudge Ulster GP1937Ladislav LeflerVCC Kladno
311Rudge Ulster Racing Side1937František a Honza PrchaloviBratrstvo Ručky
312Rudge 500 Sport1939Petr Hájek
313Scott Super Squirrel1926Ondřej Kožíšek
314Scott Flying Squirrel1930Karel ŠimekVCC Dvůr Králové n. L.
315Scott Power Plus Replica1931Pavel ŠimekVCC Dvůr Králové n. L.

Skupina N – start 13:00 a 15:00 (start po 15 s)

Motocykly Norton a Post War

St. č.VozidloRok výrobyJméno a příjmeníKlub (sponzor)
316Norton 181929Dušan SlezákZlínský veterán klub
317Norton CS11929Mirek Kalousek
318Norton International1933Petr Uhlíř
319Norton International 5001936Antonín Martiš
320Norton 600 Dominator1957Jiří VrzalVAC Brno
321Norton Dominátor1957Jiří VrzalVAC Brno
322Norton ES21959Miroslav PETERKADESIGN MOTOPETE
323Norton ES21961Martin Stepanek
324Norton ES21961Bronislav HavlíčekDESIGN MOTOPETE
325Norton ES21961Zdeněk KlimešKolštejnský Moto Klub Branná
326Norton ES21961Petr Hejč
327M 72/ZIS1942Jiří KřečekVAC Brno
328Norton 16 H1942Pavel ŠvihálekNorton Owners Club – Víska A – žádný B
329Triumph 3HW 350OHV1943Radim Začal
330Moto Guzzi Aerone1949Franz Kernegger
331AJS 3501951Jindřich Meloun
332Vincent HRD C Black Shadow1952Sebartian HuberVincent Owner Club
333AJS 18S1953Daniel PetříkVCC Plzeň
334Matchless G80 Competition1953Tomáš Dvořák
335MV Agusta 175 CST1953Pavel PokornýVCC České Budějovice
336TRIUMPH T1001954David Horký
337Moto Morini 175 Turismo1955Jan KřemečekCosa Nostra
338Horex Resident 3501956Milan Matějka
339Triumph 6T Thunderbird1956Petr JandlVAC Brno
340Gilera Gubileo1958Jiří ČerníkVAC Brno
341Gilera B3001965Arpád Mura
350Jawa S111956Pavel BednářVAC Brno
351Velorex 16/3501968Jan ŠustáčekVAC Brno