Aktualizováno 18. 9. 2018

Kategorie Tovární značka Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Autocar model 8 1902 Jiří Hořice VAC Brno
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Chenard-Walcker 1912 Pavel Beran SKAM Olomouc
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Ford TT 1917 Stanislav Grund OLDTIMER a.s.
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Stutz KDH roadster 1921 Miloš Pokorný VPCC Brno
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Šibrava 1921 Jan Drozd
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Citroen 5HP trefle 1924 Rostislav Procházka
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Delahaye Type 87 1924 Jiří Mátl VC Brno
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Austro-Daimler AS-20 1927 Ladislav Němec hasiči Lysice
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Buick 1928 Ludmila Marková Veterán klub Litomyšl
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Ford A Cupe 1928 Alexander Zimin Veterán klub Brno
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Wolseley 1929 Pavel Novák
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Chevrolet AD Universal 1930 Petra Handlová Marda Tattoo
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Chrysler 70 1930 Eduard Treschl VAC Brno
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Wikov 35 1930 Sylvie Zouharová Dyková Technické muzeum v Brně
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Auburn 8/88 Speedster 1928 Stanislav Kozmín Veteran Car club Zlín
A – Auto Veteran & Vintage (do roku 1930) Walter Super 6 1930 Stanislav Karger
B – Auto Bugatti a Super Sport Sénéchal Super Sport 1924 Karel Kupka VAC Brno
B – Auto Bugatti a Super Sport Salmson GS 1926 Milan Vaníček Veteran Car Club Plzeň v AČR
B – Auto Bugatti a Super Sport Sunbeam M25L 1929 Tomáš Hořice VAC Brno
B – Auto Bugatti a Super Sport Wikov 7/28 1929 Petr Kožíšek
B – Auto Bugatti a Super Sport Walter Super 6 1930 Petr Volf Petr Volf Garage
B – Auto Bugatti a Super Sport MG J2 1933 František Huml
B – Auto Bugatti a Super Sport Walter Junior 1933 Petr Šafář VCC Tachlovice v AČR
B – Auto Bugatti a Super Sport Adler Trumpf Junior Sport 1935 Marian Bednarik Veteran klub Bratislava
B – Auto Bugatti a Super Sport MG – KN Kompresor 1935 Milan Dočekal MG Autoklub Třebíč
B – Auto Bugatti a Super Sport MG Lester Special 1936 Milan Zahradníček
B – Auto Bugatti a Super Sport MG TA 1936 Jan Plachta VCC Tachlovice v AČR
B – Auto Bugatti a Super Sport Jaguar SS 100 1938 Petr Uhlíř ml. Uhlíř a Uhlíř
B – Auto Bugatti a Super Sport MG TC 1948 Václav Havel VPCC Brno
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) ROLLS ROYCE 20/25 Thrupp & Maberly Saloon 1932 Daniel Chrobok VCC Dvůr Králové n. L.
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Riley model 9 1933 Marek Odehnal Bratrstvo Ručky
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Adler Trumpf 1934 Lenka Dostalova
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Mercedes-Benz 200B 1934 Miroslav Eliáš VAC Brno
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Bentley 4½ Derby 1935 Petr Uhlíř st. Uhlíř a Uhlíř
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Buick série 40 model 46 1936 Hubert Grmela VCC Praga Praha
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Fiat 508 Balilla 1936 Michal Smrečanský Veteran klub Bratislava
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Hanomag Record 1936 Miro Tomik Veteran klub Bratislava
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Renault 8CV 1936 František Kuchař VAC Brno
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) DKW F7 1938 Tereza Týleová DKW klub
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Citroën 11 B 1939 Jakub Treschl VAC Brno
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Ford V8 1939 Jiří Provazník
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Jawa 600 1939 Martin Treschl VAC Brno
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Nsu/Fiat 1939 Lucie Lakwa
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Wanderer W 23 Kabriolet 1939 Miroslav Jána VCC Široký Důl
C – Auto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) MG TC 1946 Juraj Schwarz VK Bratislava
D – Auto BMW BMW 319/1 sport 1935 Miloš Vránek jun. Renocar a.s.
D – Auto BMW BMW 315 1936 Pavel Kiška
D – Auto BMW BMW 319/1 1936 Jan Hrubý VAC Brno
D – Auto BMW BMW 327 1937 Pavel Vránek Renocar a.s.
D – Auto BMW BMW 327 1938 Michal Kopecký VCC Tachlovice
D – Auto BMW BMW 328 1938 Miloš Vránek Renocar a.s.
D – Auto BMW BMW 327 1939 Michal Kern Veteran klub Bratislava
D – Auto BMW BMW 328 1939 Josef Kiška HCC Mohelnice
D – Auto BMW BMW 327 1940 Marián SIN Veteran klub Bratislava
D – Auto BMW EMW 327 1952 Daniel Dick Veterán klub bratislava
E – Auto Aero Aero 500 1929 Petra Beranová „tatínek“
E – Auto Aero Aero 500 1931 Bohumír Sedláček 1. dámský Mohelnice
E – Auto Aero Aero 500 1931 Richard Puškáš Aero klub Brno
E – Auto Aero Aero 662 1931 Jan Dvořák Jihlava
E – Auto Aero Aero 662 1931 Radvan Žáček Aero Car Club Brno
E – Auto Aero Aero 662 1931 Ctibor Šilhán VAC Brno
E – Auto Aero Aero 1000 1933 Jaromír Šilhán Denicol Motor Oil
E – Auto Aero Aero 662 1934 Jan Šesták Sonneck a.s.
E – Auto Aero Aero 662 model 34 1934 Jan Ulrich Aero team Choceň
E – Auto Aero Aero 750 Sport Coupé 1934 Tomáš Vališ VAC Brno
E – Auto Aero Aero 30 1935 Petr Puškáš Aero Car Club Brno
E – Auto Aero Aero 30 roadster 1935 Ján Novoveský Veterán klub Bratislava
E – Auto Aero Aero 30 Sport 1935 Tomáš Barnet Veterán klub Kroměříž
E – Auto Aero Aero 30 1936 Dalibor Lakwa
E – Auto Aero Aero 30 1936 David Jörka
E – Auto Aero Aero 50 roadster 1936 Miloš Pokorný VPCC
E – Auto Aero Aero 30 1937 Jiří Slavík
E – Auto Aero Aero 30 Sport 1938 Zdeněk Churý VAC Brno
E – Auto Aero Aero 30 1939 Jiří Čekan SKAM Olomouc
E – Auto Aero Aero 30 Roadster 1939 Zdeněk Najbrt Boxer Morava Historik Mohelnice
E – Auto Praga Praga Mignon 1916 Pavel Procházka Praga
E – Auto Praga Praga Piccolo 1926 Bedřich Nechvátal VPCC
E – Auto Praga Praga Piccolo 1929 Eduard Nejezchleb VAC Brno
E – Auto Praga Praga Piccolo 1931 Petr Nechvátal VPCC
E – Auto Praga Praga Alfa-závodní speciál 1932 Petr Sazima VCC Praha
E – Auto Praga Praga Piccolo 1932 Jiří Blatný VAC Brno
E – Auto Praga Praga Piccolo 1932 Jan Doležal VPCC Brno
E – Auto Praga Praga Baby 1934 Miroslav Zmidloch
E – Auto Škoda Laurin & Klement 100 1924 Michal Horčička Horcacar
E – Auto Škoda Laurin & Klement 110 1925 Michal Velebný Škoda MUZEUM
E – Auto Škoda Škoda 633 1932 Jiří Kašík VAC Brno
E – Auto Škoda Škoda 633 1933 František Kalabis VPCC Brno
E – Auto Škoda Škoda Rapid Cabriolet de Luxe 1937 Tomáš Pára Bratrstvo Ručky
E – Auto Škoda Škoda Populár roadster 1938 Vladimír Cichy Podorlický VCC
F – Auto Tatra Tatra 12 1928 Lukáš Smekal ČSKHV Brno
F – Auto Tatra Tatra 30 1928 Martin Smekal ČKHV
F – Auto Tatra Tatra 12 1929 Luděk Dembovský KHV ACC Praha
F – Auto Tatra Tatra 12 1930 Ivo Dvořák
F – Auto Tatra Tatra 17/31 1930 Mirek Peška Technické muzeum v Brně
F – Auto Tatra Tatra 43 1931 Martin Motyčka Podorlický veterán car club Dobruška
F – Auto Tatra Tatra 52 1931 Jiří Telecký SKAM Olomouc
F – Auto Tatra Tatra 54 1931 Rudolf Unzeitig
F – Auto Tatra Tatra 54 1931 Josef Vlach VAC Brno
F – Auto Tatra Tatra 54 1932 Karel Fila
F – Auto Tatra Tatra57 1932 Libor Král Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
F – Auto Tatra Tatra 57 SPORT 1933 Miroslav Šmida VAC Brno
F – Auto Tatra Tatra 57 1934 Petr Višinka
F – Auto Tatra Tatra 57 hadimrška 1934 Jiří Raškovec Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
F – Auto Tatra Tatra 75 1935 Vojtěch Dymáček ČKHV Brno
F – Auto Tatra Tatra 75 cabriolet 1935 Láďa Binder Veterán Tatra klub Šenkvice
F – Auto Tatra Tatra 75 cabriolet 1936 Martin Binder Veterán Tatra klub Šenkvice
F – Auto Tatra Tatra 57 A 1937 Rostislav Černý VPCC Brno
F – Auto Tatra Tatra 57A 1937 Zdeněk Lechner
F – Auto Tatra Tatra 57a 1937 Bohuslav Gryc 0
F – Auto Tatra Tatra 75 limosine 1937 Martin Binder Veterán Tatra klub Šenkvice
F – Auto Tatra Tatra 57A 1938 Jindřich Hort VCC Třebíč
F – Auto Tatra Tatra 57A STW 1938 Frantrišek Prosecký Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
F – Auto Tatra Tatra T87 Heck 1940 René Blažek
F – Auto Tatra Tatra 87 1941 Karel Peřan VAC Brno
F – Auto Tatra Tatra 57K STW 1942 Jaroslav Dostál Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
F – Auto Tatra Tatra 57 B 1945 Renata Kejzlarová VCC Dvůr Králové n.L.
F – Auto Tatra Tatra 87 1946 Ivo Přibyl PŘIBYL Tatra CARS
F – Auto Tatra Tatra 57 B STW 1947 František Dvořáček Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
G – Auto Z DISK 1924 Helena Okáčová Auto Z klub Brno
G – Auto Z Z-18 roadster 1927 Leoš Loutocký SKAM Olomouc
G – Auto Z Z-18 1928 Jan Šustáček Auto Z klub Brno, VAC Brno
G – Auto Z Z-18 1929 Jiří Hemzal Auto Z klub Brno
G – Auto Z Z-18 1929 Jiří Hemzal Jr. Auto Z klub Brno
G – Auto Z Z-9 1930 Václav Zouhar Technické muzeum v Brně
G – Auto Z Z-4 I. serie 1933 Milan Pospíšil Auto Z klub Brno
G – Auto Z Z-4 I.série 1933 Oldřich Podracký
G – Auto Z Z-4 Typ 986 ( 1000 mil) 1933 Karel Jaroš Auto Z klub Brno
G – Auto Z Z-4 1934 Ludvík Hájek SKAM Olomouc608483065
G – Auto Z Z-4 II.serie 1934 Pavel Krejcha SKAM Olomouc
G – Auto Z Z-4 III. serie 1934 Radim Višinka SKAM Olomouc
G – Auto Z Z-4 III.serie 1934 Břetislav Hejda Auto Z klub Brno
G – Auto Z Zbrojovka Z4 Roadster 3.série 1934 Robert Kubelka S.K.A.M Olomouc
G – Auto Z Z-4 1935 Lubomír Pešák Veteran Arena Olomouc
G – Auto Z Z-4 Dostál 1935 Milan Okáč Auto Z klub Brno
G – Auto Z Z-4 IV.série 1935 Ondřej Popelka Auto Z klub Brno
G – Auto Z Z-5 Express 1935 Ondřej Styx Auto Z klub Brno
G – Auto Z Z-4 V.série 1936 Marek Mlčoch Veterán klub Kroměříž z.s.
G – Auto Z Z-5 Express 1936 Matouš Popelka Auto Z klub Brno
G – Auto Z Z-5 Express 1936 Jiří Šulc Veterán klub Kroměříž
H – Moto Veteran (do roku 1920) Sunbeam 3½ HP 1916 Lumír Špringl
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Sarolea 350 SV 1924 Christian Gurtner Norton Owners Club Austria
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Ner-a-car 350 1925 Michal Kužel
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Saroléa 500 OHV Super sport 1925 Libor Babička
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) New Henley 1927 Ivan Houska
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) FN 350 SV 1928 Günther Kaiblinger Norton Owners Club Austria
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Grizzly 250 1928 Petr Kratochvíl
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Sunbeam model 90 1928 Dušan Slezák
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) ARDIE TM 500 1929 Radek Henzel VVCC Rožnov pod Radhoštěm
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Praga 500 BD 1929 Marian Maňásek
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Praga 500BD 1929 Radim Začal
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Terrot HST 350SV 1929 Jaroslav Oulehla Motoveterán klub Ogar
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Triumph CN 1929 Jaromír Tulis KHV Žďár nad Sázavou
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Automoto A14 1930 Monika Rosická
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Čechie – Bohmerland 1930 Arnošt Nezmeškal Národní technické muzeum
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) NSU 501 TS + side 1930 Frantisek Sigmund Oldtimer club Helfštýn
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) NSU 501TS 1930 Pavel Neusser VCCUH
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) PEUGEOT P 108 1930 Pavel Husák VETERÁN KLUB LITOMYŠL
H – Moto Vintage (od roku 1921 do roku 1930) Ultima Lyon B2X 1930 Jiří Šeps Podorlický VCC Dobruška
I – Moto Ariel Ariel 500 OHV model C 1927 Karol Burger Arielklub Slovensko
I – Moto Ariel Ariel 500 OHV Super Sport 1928 Tomáš Kudínek Arielklub Slovensko
I – Moto Ariel Ariel 500 OHV 1929 Luboš Vaníček Hujer team
I – Moto Ariel Ariel 500 OHV Model E 1929 Daniel Mazanik
I – Moto Ariel Ariel 557 1929 Pavel Skryja Škoda
I – Moto Ariel Ariel 557 SV 1929 Renata Havlíčková
I – Moto Ariel Ariel 557 SV 1929 Petr Hloušek VPCC Brno
I – Moto Ariel Ariel LF 1929 Vojtěch Pokorný Český Ariel klub
I – Moto Ariel Ariel 500 F 1930 Pavel Ruffer Advokatni kancelar – Mgr. Ruffer
I – Moto Ariel Ariel 557 B 1930 Lubor Rosický Český Ariel klub
I – Moto Ariel Ariel 4 F 500 1931 Petr Brábník VCC Praha
I – Moto Ariel Ariel 557 SB 31 1931 Libor Desort VCC Plzeň
I – Moto Ariel Ariel 557 sidecar 1931 Filip Prokopec Český Ariel klub
I – Moto Ariel Ariel MF 31 1931 Bronislav Trusík Slovácký VCC UH
I – Moto Ariel Ariel SF 500 1931 Lukáš Brodacký Český Ariel Klub
I – Moto Ariel Ariel 4F Square Four 1932 Jiří Havel Český Ariel klub
I – Moto Ariel Ariel 600VB 1932 Jaroslav Karban
I – Moto Ariel Ariel MF 2 350 1932 Jaromír Kučera ČKHM
I – Moto Ariel Ariel SG 32 1932 Radek Pajpach VAC Brno
I – Moto Ariel Ariel 350 RH 1934 Míra Remeš Český Ariel Klub
I – Moto Ariel Ariel 350 RH 1936 Martin Hudeček
I – Moto Ariel Ariel RH 500 1937 Martin Klement VCC Plzeň
I – Moto Ariel Ariel VB 600 1938 Evžen Vopelka Spolek přátel historických vozidel a military Kobylnice z.s.
I – Moto Ariel Ariel 350 RH 1939 Jaroslav Mičulka VAC Brno
I – Moto Ariel Ariel Red Hunter 350 1939 Ondra Kožíšek Český Ariel klub
I – Moto Ariel Ariel RH 350 competition model 1939 Marie Křečková
I – Moto Ariel Ariel 350 WN/G 1943 Dan Dresler VAC Brno
I – Moto Ariel Ariel 500 VH 1949 Tomáš Kvídera Český Ariel Klub
I – Moto Ariel Ariel VB 600 1952 Daniel Petřík VCC Plzeň
I – Moto Ariel Ariel 500 VH 1954 Tomáš Kubát VCC Jičín
I – Moto Ariel Ariel VH 500 1954 Pavel Krupica VAC Brno
I – Moto Ariel Ariel LH 200 Colt 1956 Pavel Pokorný Český Ariel Klub
I – Moto Ariel Ariel Colt LH 1958 Anna Pokorná Český Ariel klub
J – Moto B.S.A. BSA 770 1922 Pavel Rozkovec
J – Moto B.S.A. BSA 350 OHV De Luxe 1924 Ján Demčo Veterán Šariš klub Prešov
J – Moto B.S.A. BSA 500 1926 Filip Slezák Zlínský veterán klub
J – Moto B.S.A. BSA 770 se sidecarem 1928 Libuše Šulcová VCCv Praha, SZV Praha
J – Moto B.S.A. BSA 500 1930 Jan Frišons
J – Moto B.S.A. BSA S31 OHV 1931 Václav Kec VCC Český Brod
J – Moto B.S.A. BSA 1932 Milam Tymeš Český Brod
J – Moto B.S.A. BSA B24 Empire Star 1937 Petr Sojka VCC České Budějovice
J – Moto B.S.A. BSA Empire Star 1938 Vilém Sigmund Oldtimer club Helfštýn
J – Moto B.S.A. BSA WM 20 1943 Milan Hujer Vocílka Hujer team
J – Moto B.S.A. BSA B33 1955 Jan Adamec SKAM Olomouc
J – Moto B.S.A. BSA Gold Star DBD34 1964 Horst Bartke sen. ZV Motor Wien
J – Moto ČZ ČZ 175 Speciál 1936 Richard Puškáš
J – Moto ČZ ČZ 250 Tourist 1936 Milan Michalec
J – Moto ČZ ČZ 175 Standard 1937 Pavel Piják CCK Brno
J – Moto ČZ ČZ 250 sport 1938 Zdeněk Šindler SKAM Olomouc
J – Moto ČZ ČZ 500 1940 Václav Váňa
J – Moto ČZ ČZ 175 Standard 25B 1945 Radek Gromes ČKHV Brno
J – Moto Douglas Douglas 2¾ HP 1914 Petr Hošťálek Jihočeské motocyklové museum
J – Moto Douglas Douglas 1919 Jaroslav Klouda Douglas MCC, sekce ČR
J – Moto Douglas Douglas 600 E29 1929 Jaroslav Kafka
J – Moto Douglas Douglas Mk III S Competition 1949 Petr Pokorný London Douglas MCC
J – Moto Douglas Douglas Mk IV Sports 1950 Pavel Jelínek LDMCC
K – Moto HD & Indian Indian Scout 45 Police 1927 VLADIMÍR PRCHAL
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson 8 Valve 1928 Harald Hacker Harleyson’s Wien
K – Moto HD & Indian Indian Scout 45 Police 1928 Marián Vyskočil Carrosserie Vyskočil
K – Moto HD & Indian Harley Davidson J1000 1929 Jan Bednář VCC Dvůr Králové nad Labem
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson 1932 Zdeněk Hönig Harley-Davidson Club Brno
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson WLD39 1939 Peter Voracek jun. Harleyson’s Wien
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson WLDD 1939 Peter Bonito Harleyson’s Wien
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson WL40 1940 Hermann Nicbonsky Harleyson’s Wien
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson WLD42 1942 Martin Kapeller Harleyson’s Wien
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson KH 43 1943 Andreas Kraxner Harleyson’s Wien
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson KH 47 1947 Peter Voracek Harleyson’s Wien
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson WR47 1947 Jaromir Svoboda H-DC Brno
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson FL49 Panhead 1949 Franz Berwein Harleyson’s Wien
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson WR49 1949 Johann Gallhart Harleyson’s Wien
K – Moto HD & Indian Harley-Davidson WR51 1951 Henry Wagner Harleyson’s Wien
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Ardie SS 31 Silberpfeil 1931 Luděk Valenta VCC Uherské Hradiště
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Praga 500 BD 1931 Evžen Šíbl
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Magnat Debon BLG 350 SV 1932 Tomáš Polehla Muzejní spolek Náměšťska
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Sunbeam 250 1934 František Hořice VAC Brno
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) FN M86 1935 Libor Marčík
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) NSU 501 osl + side 1935 Petr Veselka VAC Brno
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Sunbeam 250 ccm 1935 Miroslav Sochor VCC MĚLNÍK
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Monet Goyon L4P 350 SV 1936 Aleš Vala
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) NSU 201 ZD Pony 1936 Marcin Dowjat
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Panther 250 M20 1936 František Starý VAC Brno
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Puch 800 1936 Lubomír Kuřina VCC Uh. Hradiště
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Zündapp K500 1936 Pavel Vobořil VCC Dvůr Králové nad Labem
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) BMW R 71 1938 Marek Paták
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Jawa 350 OHV 1938 Antonín Měchura
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) NSU 251 OSL 1938 Petr Stypa VPCC Brno
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) BMW R 35 1939 Zdeněk Dobrovolný Hujer Team
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) DKW 1939 Pavel Hanák
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Moto Guzzi Gran Turismo Corsa – Leggero 1939 Johann Wiedlack Norton Owners Club Austria
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) NSU OSL 601 1939 František Teubner
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) Puch S4 1939 Horst Bartke jun. MSC Ziersdorf
K – Moto Post Vintage (od roku 1931 do roku 1939) BMW R12 1941 Ctirad Neusser VCC Uherské Hradiště
L – Moto Jawa Jawa 500 OHV Rumpal 1930 Frantisek Pospíšil
L – Moto Jawa Jawa 500 OHV + side 1931 Oldřich Kopeček Moto Kopeček Holešov
L – Moto Jawa Jawa 350 SV 1934 Martin Višňovský Arielklub Slovensko
L – Moto Jawa Jawa 350 SV 1934 Jiří Kopeček Moto Kopeček Holešov
L – Moto Jawa Jawa 350 OHV 1936 Ladislav Skolil
L – Moto Jawa Jawa 350 OHV 1936 Ladislav Skolil
L – Moto Jawa Jawa 350 OHV 1938 Aleš Matějka
L – Moto Jawa Jawa Robot 1938 Ivo Cerman,ing VCC Uherské Hradiště
L – Moto Jawa Jawa Robot 1938 Miroslav Blažek,ing VCC Uherské Hradiště
L – Moto Jawa Jawa 250 Duplex Blok 1939 Milena Kopečková Moto Kopeček Holešov
L – Moto Jawa Jawa 250 SPECIAL 1939 David Kec VCC Český Brod
L – Moto Jawa Jawa 350 OHV 1939 Josef Vala
L – Moto Jawa Jawa 350 OHV 1945 Vladimír Palík
L – Moto Jawa Jawa 500 OHC 1955 Michal Olejko Classic car króžek – Brno
L – Moto Jawa Jawa 500 OHC -02 1956 Vladimír Janovský Přibyl Tatra Cars
L – Moto Jawa Jawa 500 OHC prototyp-replika 1957 Marián Daníšek Ariel klub Slovensko
L – Moto Ogar Ogar 250 Standart 1934 Vladimír Zajíc Autoservis Zajíc
L – Moto Ogar Ogar 250 1936 Tomáš Blažek Motoveterán klub Ogar
L – Moto Ogar Ogar 250 Standard 1936 Tereza Součková Motoveterán klub Ogar
L – Moto Ogar Ogar 4 1938 Václav Valenta Motoveterán klub Ogar
L – Moto Ogar Ogar 4 1938 Aleš Minář Motoveteran klub Ogar
L – Moto Ogar Ogar 4 1940 Tomáš Rokos Motoveterán klub Ogar
L – Moto Ogar Ogar 4 1947 Ladislav Blažek Motoveterán klub Ogar
L – Moto Ogar Ogar 4 1947 Radim Šifta Motoveterán klub Ogar
L – Moto Ogar Ogar 4 1947 Roman Kunt Motoveteran klub ogar
L – Moto Ogar Ogar 4 1948 Roman Vacovský motoveterán klub Ogar
M – Moto Racing Monet Goyon NF 350 OHV 1928 Petr Všetečka VCC Třebíč
M – Moto Racing BMW R 63 Sport 1929 Vratislav Hanuš Oldtimer club Helfštýn
M – Moto Racing Rex 500 Ixion 1929 Pavel Toulec
M – Moto Racing Gilera 150 OHV SS 1954 Miloš Sedlák Závodníci
M – Moto Rudge Rudge Whitworth 500 Sport 1928 Emil Pěček Bratrstvo ručky
M – Moto Rudge Rudge Whitworth 500 Special 1929 Petr Blažek Renovace TBR
M – Moto Rudge Rudge Whitworth 250 JAP 1930 Jiří Šimek Český Ariel klub
M – Moto Rudge Rudge Whitworth 500 Special 1931 Roman štěpánek Veteran Club Konice
M – Moto Rudge Rudge TT Kompresor 1933 Jiří a Marek Hlavsa Bratrstvo Ručky
M – Moto Rudge Rudge 250 radial 1934 Stanislav Michera KHV-Metuje
M – Moto Rudge Rudge 250 Radial 1934 Stanislav Michera
M – Moto Rudge Rudge Ulster 500 GP 1937 Ladislav Lefler Bratrstvo Ručky
M – Moto Scott Scott Flying Squirrel 1927 Martin Dašek KHV Chrudim
M – Moto Scott Scott Flying Squirrel 1930 Karel Šimek VCC Dvůr Králové n. L.
M – Moto Scott Scott Power Plus Replica 1931 Pavel Šimek VCC Dvůr Králové n. L.
M – Moto Scott Scott 600 Flying Squirrel 1938 Josef Vorel KHV Chrudim
N – Moto Norton Norton CS1 1929 Mirek Kalousek
N – Moto Norton Norton International 1936 Antonín Martiš
N – Moto Norton Norton International 1939 Christian Roider Norton Owners Club Austria
N – Moto Norton Norton 1942 Pavel Švihálek Víska A
N – Moto Norton Norton ES2 1948 Vít Valchář
N – Moto Norton Norton ES 2 1959 Petr Petřek Design Moto Pete
N – Moto Norton Norton ES2 1959 Miroslav Peterka Design Moto Pete
N – Moto Norton Norton ES2 1959 Marcela Havlíčková Design Moto Pete
N – Moto Norton Norton 1960 Jiří Vrzal VAC Brno
N – Moto Norton Norton Dominator 88 1961 Hermann Grossbichler Norton Owners Club Austria
N – Moto Norton Norton ES2 1961 Bronislav Havlíček Design Moto Pete
N – Moto Norton Norton ES2 1961 Martin Štěpánek
N – Moto Norton Norton Manx 30M ex Rudi Thalhammer 1961 Roland Grossbichler Norton Owners Club Austria
N – Moto Norton Norton Dominator 650 SS 1964 Tomáš Tesař
N – Moto Norton Norton ES 2 1964 Petr Hejč
N – Moto Norton Norton Atlas Caferacer 1965 Alfred Aubik Norton Owners Club Austria
N – Post war (čtyřtaktní motocykl do roku 1965) NSU 601 OSL 1939 Eduard Nejezchleb VAC Brno
N – Post war (čtyřtaktní motocykl do roku 1965) Moto Guzzi Airone Sport 250 1949 Pavel Müller 0
N – Post war (čtyřtaktní motocykl do roku 1965) HRD Vincent Black Shadow 1953 Sebastian Huber Vincent Owner Club
N – Post war (čtyřtaktní motocykl do roku 1965) BMW R25/3 1954 Aleš Kárný Gnome Technology
N – Post war (čtyřtaktní motocykl do roku 1965) AJS S18 1955 Karel Círman
N – Post war (čtyřtaktní motocykl do roku 1965) Moto Morini 175 Turismo 1955 Jan Křemeček
N – Post war (čtyřtaktní motocykl do roku 1965) Horex Resident 350 1956 Milan Matějka
N – Post war (čtyřtaktní motocykl do roku 1965) Gilera Gubileo 1958 Jiří Černík VAC Brno
N – Post war (čtyřtaktní motocykl do roku 1965) Triumph 6T Thunderbird 1960 Petr Jandl VAC Brno
N – Post war (čtyřtaktní motocykl do roku 1965) Gilera B300 1965 Arpád Mura
X – Pořadatel Velorex 16/350 1968 Jan Šustáček ml. VAC Brno