» » Seznam účastníků 2019

Seznam účastníků 2019

aktualizováno 22. 9. 2019

      Skupina A Bugatti a Super Sport
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
11:30:00 13:30:00 1 Bugatti 37a 1928 Vojtěch Masojídek Czech Bugatti Club
11:30:15 13:30:15 2 Zbrojovka Z-18 Sport 1927 Karel Jaroš Z klub Brno
11:30:30 13:30:30 3 Sénéchal SS 1924 Karel Kupka VAC Brno
11:30:45 13:30:45 4 Salmson Grand Sport 1926 Milan Vaníček VCC Plzeň v AČR
11:31:00 13:31:00 141 Bugatti Typ 43 1927 Werner Gradisch Bugatti Club Austria
11:31:00 13:31:00 5 Ford Rajo Special 1920 Ludvík Otto 1. dámský klub historických vozidel
11:31:15 13:31:15 6 Auburn 8/88 Speedster 1928 Stanislav Kozmín VCC Zlín
11:31:30 13:31:30 7 MG Midget 1929 Emanuel Vyskočil Carrosserie Vyskočil
11:31:45 13:31:45 8 MG J2 1933 František Huml  
11:32:00 13:32:00 9 Walter Junior – roadster 1933 Petr Šafář VCC Tachlovice v AČR
11:32:15 13:32:15 10 MG KN Kompresor 1935 Milan Dočekal MG Autoklub třebíč
11:32:30 13:32:30 11 MG PB Lester Special 1936 Milan Zahradníček  
11:32:45 13:32:45 12 MG TA 1936 Jan Plachta VCC Tachlovice v AČR
11:33:00 13:33:00 13 MG TA Special 1937 Petr Kožíšek Národní technické muzeum
11:33:15 13:33:15 14 Aero 750 Sport Coupé 1934 Tomáš Vališ VAC Brno
11:33:30 13:33:30 15 Bugatti 57 Galibier 1938 Karol Pavlů Design Veteran Car Club
11:33:45 13:33:45 16 MG TC 1946 Juraj Schwarz  
               
      Skupina B Pradědečci & automobily Vintage
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
11:34:00 13:34:00 17 Autocar Model 8 1902 Jiří Hořice VAC Brno
11:34:15 13:34:15 18 Ford T 1914 František Krejčík  
11:34:30 13:34:30 19 Willys Overland typ 90 1918 Jaroslav Daněk  
11:34:45 13:34:45 20 START typ B 1919 Ján Kosík  
11:35:00 13:35:00 21 Stutz 1921 Miloš Pokorný VPCC Brno
11:35:15 13:35:15 22 Delahaye Type 87 1924 Jiří Mátl VAC Brno
11:35:30 13:35:30 23 Lincoln Judkins 702 Coupe 1924 Stanislav Grund Oldtimer a.s.
11:35:45 13:35:45 24 Pierce Arrow série 80 1924 Josef Prosecký VPCC Brno
11:36:00 13:36:00 25 Austro-Daimler 1927 Ladislav Němec SDH Lysice
11:36:15 13:36:15 26 Ford A Cupe 1928 Alexander Zimin Veterán club Brno
11:36:30 13:36:30 27 Chevrolet AC 1928 Tomáš Durdík VCCPraha
11:36:45 13:36:45 28 Sunbeam model 25 1929 Tomáš Hořice VAC Brno
11:37:00 13:37:00 29 Chrysler 70 1930 Eduard Treschl VAC Brno
11:37:15 13:37:15 31 Walter Super 6 1930 Stanislav Karger Petr Volf Garage
11:37:30 13:37:30 32 Walter Super 6 1930 Jindřich Knapp Petr Volf Garage
11:37:45 13:37:45 33 Wikov 35 1930 Mirek Peška Technické muzeum v Brně
               
      Skupina C Automobily Post Vintage
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
11:38:00 13:38:00 34 Riley 9 1933 Marek Odehnal Bratrstvo Ručky
11:38:15 13:38:15 35 Adler Trumf 1934 Lenka Dostalova  
11:38:30 13:38:30 36 Wikov 40 cabriolet 1934 Richard Jura VAC Brno
11:38:45 13:38:45 37 Bentley Derby 3½ 1935 Jiří Kovařík Hranice
11:39:00 13:39:00 38 DKW Auto Union F5 Luxus Cabrio 1935 Petr Pokorný DKW klub
11:39:15 13:39:15 39 Buick série 40 – model 46 1936 Hubert Grmela VCC Praga Praha
11:39:30 13:39:30 40 Renault 8CV 1936 František Kuchař VAC Brno
11:39:45 13:39:45 41 Citroen 11AL 1937 Martin Treschl VAC Brno
11:40:00 13:40:00 42 Lancia Aprilia 1350 1938 Josef Wöss AVCA Austria
11:40:15 13:40:15 43 Mercedes 320 tourenwagen 1938 Miroslav Eliáš VAC Brno
11:40:30 13:40:30 44 Mercedes Benz 1938 Jaroslav Šmerek  
11:40:45 13:40:45 45 Citroen 11B Cabriolet 1939 Jakub Treschl VAC Brno
11:41:00 13:41:00 46 Ford V8 1939 Jiří Provazník Kladno
11:41:15 13:41:15 47 Morris Eight series E 1939 Erika Mošková ZZHV (Združenie zberateľov historických vozidiel)
11:41:30 13:41:30 48 Wanderer W23 – kabriolet 1939 Miroslav Jána  
11:41:45 13:41:45 49 DKW F8 Luxus cabriolet 1940 Ondřej Kohout  
11:42:00 13:42:00 50 Mercedes – Benz 170SBC 1949 Radim Začal  
               
      Skupina D Automobily BMW
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
11:43:00 13:43:00 51 BMW Dixi 1929 Michal Smrečanský Veterán klub Bratislava
11:43:15 13:43:15 52 BMW 315/1 1934 Jan Klápa  
11:43:30 13:43:30 53 BMW 319 sport 1935 Miloš Vránek sen. Renocar
11:43:45 13:43:45 54 BMW 319/1 1936 Jan Hrubý VAC Brno
11:44:00 13:44:00 55 BMW 319/1 coupé 1936 Jakub Hrubý VAC Brno
11:44:15 13:44:15 56 BMW 327 1938 Michal Kopecký VCC Tachlovice
11:44:30 13:44:30 57 BMW 328 1938 Miloš Vránek Renocar
               
      Skupina E Automobily Aero, Praga, Laurin & Klement a Škoda
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
11:45:00 13:45:00 58 Aero 500 1930 Eliška Sigmundova Oldtimer club Helfštyn
11:45:15 13:45:15 59 Aero 500 1931 Richard Puškáš Aero klub Brno
11:45:30 13:45:30 60 Aero 662 1931 Ctibor Šilhán VAC Brno
11:45:45 13:45:45 61 Aero 1000 1933 Václav Badura  
11:46:00 13:46:00 62 Aero 662 1934 Vladimír Věženský VPCC Brno
11:46:15 13:46:15 63 Aero 662 1934 Marián Sin Veterán klub Bratislava
11:46:30 13:46:30 64 Aero 662 1934 Jan Šesták SONNECK a.s.
11:46:45 13:46:45 65 Aero 662 model34 1934 Pavel Rychtařík  
11:47:00 13:47:00 66 Aero 30 1935 Aleš Dvořák  
11:47:15 13:47:15 67 Aero 30 1935 Petr Ing. Puškáš Aero Car Club Brno
11:47:30 13:47:30 68 Aero 30 Roadster 1935 Ján Novoveský Veterán klub Bratislava
11:47:45 13:47:45 69 Aero 30 roadster 1935 Miroslav Tomík Veterán klub Bratislava
11:48:00 13:48:00 70 Aero 30 1936 David Jörka VAC Brno
11:48:15 13:48:15 71 Aero 30 sport 1936 Alice Wegerová  
11:48:30 13:48:30 72 Aero 50 1936 Daniel Dick Veteránklub Bratislava
11:48:45 13:48:45 73 Aero 50 roadster 1937 Michal Grézl VKK Kroměříž
11:49:00 13:49:00 74 Aero 30 1938 Zdeněk Churý VAC Brno
11:49:15 13:49:15 30 Aero 30 model 38 1938 Jan Ulrich  
11:49:30 13:49:30 75 Aero 30 Roadster 1939 Zdeněk Najbrt  
11:49:45 13:49:45 76 Praga Alfa 1922 Pavel Prochazka Veteran Car Club Praga
11:50:00 13:50:00 77 Praga Alfa faeton 1927 Martin Machura VCC Liberec
11:50:15 13:50:15 78 Praga Picollo 1931 Bedřich Nechvátal VPCC Brno
11:50:30 13:50:30 79 Praga -Piccolo 1932 Jan Doležal VPCC Praga
11:50:45 13:50:45 80 Praga Alfa 1932 Petr Sazima VCC Praha
11:51:00 13:51:00 81 Praga Piccolo 1932 Jiří Blatný VAC Brno
11:51:15 13:51:15 82 Praga Baby 1934 Jindřich Telecký  
11:51:30 13:51:30 83 Praga Lady 1938 Vojtěch Dymáček ČKHV Brno
11:51:45 13:51:45 84 Praga P35 1939 Jan Lukášek Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
11:52:00 13:52:00 85 Škoda 422 Roadster 1930 Eduard Nejezchleb VAC Brno
11:52:15 13:52:15 86 Škoda 645 1930 Michal Velebný ŠKODA MUZEUM
11:52:30 13:52:30 87 Škoda 633 1932 Jiří Kašík VAC Brno
11:52:45 13:52:45 88 Škoda 633 1933 František Kalabis VPCC Brno
11:53:00 13:53:00 89 Škoda Populár Roadster 1937 Martin Rada Agrotec autoklub v AČR
11:53:15 13:53:15 90 Škoda Populár Roadster 1938 Vladimír Cichy Podorlický VCC
11:53:30 13:53:30 91 Škoda Popular Roadster typ 912 1938 Vratislav Hanuš Oldtimer club Helfštýn
11:53:45 13:53:45 92 Škoda Populár Roadster 1939 Radim Hlaváček Slovácký veteran car klub Uherské Hradiště
11:54:00 13:54:00 93 Škoda Populár Roadster 1939 Tomáš Pára Bratrstvo Ručky
               
      Skupina F Automobily Tatra
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
11:55:00 13:55:00 94 Tatra 12 Normandie 1926 Miroslav Styblo ÖGHF
11:55:15 13:55:15 95 Tatra 12 1927 Lukáš Smekal ČKKHV Brno
11:55:30 13:55:30 96 Tatra 12 1929 Zdeněk Lechner  
11:55:45 13:55:45 97 Tatra 12 1930 Ivo Dvořák  
11:56:00 13:56:00 99 Tatra 52 1931 Jiří Telecký  
11:56:15 13:56:15 100 Tatra 54 1931 Josef Vlach VAC Brno
11:56:30 13:56:30 101 Tatra 52 1932 Josef Krejčí Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
11:56:45 13:56:45 102 Tatra 54 1932 Karel Fila, Ing.  
11:57:00 13:57:00 103 Tatra 57 1932 Libor Král Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
11:57:15 13:57:15 104 Tatra 57 Roadster 1932 Rhet Košábek Združenie Veteránistov Turca Martin
11:57:30 13:57:30 105 Tatra T 57 Sport 1933 Miroslav Šmida VAC Brno
11:57:45 13:57:45 106 Tatra 57 1934 Pavel Babušik Český ariel klub
11:58:00 13:58:00 107 Tatra 57 Hadimrška 1934 Jiří Raškovec Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
11:58:15 13:58:15 108 Tatra 57 A polokabrio 1935 Pavel Hůlka VCC Čevená Voda
11:58:30 13:58:30 109 Tatra 75 cabrio 1935 Láďa Binder Veterán Tatra club Šenkvice
11:58:45 13:58:45 110 Tatra 57 A sport 1936 Stanislav Baláš VAC Brno
11:59:00 13:59:00 111 Tatra 75 1936 František Prosecký Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
11:59:15 13:59:15 112 Tatra 57 A 1937 Rostislav Černý VPCC Brno
11:59:30 13:59:30 113 Tatra 57 A 1937 Bohuslav Gryc  
11:59:45 13:59:45 114 Tatra 75 cabrio 1937 Pavel Rek Galva
12:00:00 14:00:00 115 Tatra 75 limosine 1937 Galina Petrovicsova Veterán Tatra club Šenkvice
12:00:15 14:00:15 116 Tatra 57 A 1938 Jindřich Hort VCC Třebíč
12:00:30 14:00:30 117 Tatra 57 B 1939 Bořivoj Zábřeský  
12:00:45 14:00:45 118 Tatra 87 1939 Šimon Hůlka Design Veteran Car Club
12:01:00 14:01:00 119 Tatra 87 1940 René Blažek  
12:01:15 14:01:15 120 Tatra 87 1941 Karel Peřan VAC Brno
12:01:30 14:01:30 121 Tatra 57b 1945 Tomáš Koudela  
12:01:45 14:01:45 122 Tatra 87 1946 Ivo Přibyl Přibyl Tatra Cars
12:02:00 14:02:00 123 Tatra 87 1946 Daniel Dick Veteránklub Bratislava
12:02:15 14:02:15 124 Tatra 57 B STW 1947 František Dvořáček Veteran Tatra klub Bystřice nad Pernštejnem
               
      Skupina G Automobily brněnské Zbrojovky
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
12:03:00 14:03:00 125 Zbrojovka Z-20 Roadster 1927 Leoš Loutocký S.K.A.M Olomouc
12:03:15 14:03:15 126 Zbrojovka Z-18 Phaeton 1928 Jiří Hemzal st. Auto Z-klub Brno
12:03:30 14:03:30 127 Zbrojovka Z-20 Roadster 1928 Jan Šustáček Ing. Auto Z-klub Brno
12:03:45 14:03:45 128 Zbrojovka Z-18 Limusina 1929 Jiří Hemzal ml. Auto Z-klub Brno
12:04:00 14:04:00 129 Zbrojovka Z-9 1930 Sylvie Zouharová Dyková Technické muzeum v Brně
12:04:15 14:04:15 130 Zbrojovka Z-9 1930 Ondřej Styx Auto Z-klub Brno
12:04:30 14:04:30 131 Zbrojovka Z-9 Petera 1930 Vratislav Kozub Auto Z-klub Brno host
12:04:45 14:04:45 132 Zbrojovka Z-4 I. série 1933 Dan Zelenka Auto Z-klub Brno
12:05:00 14:05:00 133 Zbrojovka Z-4 I. série 1933 Martin Mrázek Technické muzeum v Brně
12:05:15 14:05:15 134 Zbrojovka Z-4 I. série 1933 Milan Pospíšil Auto Z-klub Brno
12:05:30 14:05:30 135 Zbrojovka Z-4 I. série 1934 Pavel Krejcha S.K.A.M Olomouc
12:05:45 14:05:45 136 Zbrojovka Z-4 Roadster 1934 Robert Kubelka S.K.A.M Olomouc
12:06:00 14:06:00 137 Zbrojovka Z-4 V. série 1935 Milan Okáč Auto Z-klub Brno
12:06:15 14:06:15 138 Zbrojovka Z-4 V. série 1936 Marek Mlčoch Veterán klub Kroměříž
12:06:30 14:06:30 139 Zbrojovka Z-4 V. série 1936 Václav Zouhar Auto Z klub Brno
12:06:45 14:06:45 140 Zbrojovka Z-5 Express 1936 Jiří Šulc Auto Z-klub Brno
               
      Skupina H Motocykly racing, Rudge, Scott, Norton a Triumph
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
12:07:00 14:07:00 150 FN 500 compentition-course 1926 Frank Hille Oberlauzitz
12:07:15 14:07:15 151 Ariel 500 OHV Super Sport 1928 Tomáš Kudínek Ariel klub Slovensko
12:07:30 14:07:30 152 A.J.S. M7 1929 Daniel Chrobok VCC Dvůr Králové n. L.
12:07:45 14:07:45 153 Premier SSR 500 1930 Gruber Gernot  
12:08:00 14:08:00 154 Velocette KSS Mk1 1934 Tomáš Hoferek  
12:08:15 14:08:15 155 Sunbeam 90, 500 OHV 1932 Václav Valenta Motoveteran klub Ogar
12:08:30 14:08:30 156 Gilera Saturno Competizione 1946 Pavel Toulec  
12:08:45 14:08:45 157 Rudge 1928 Emil Pěček Bratrstvo Ručky
12:09:00 14:09:00 158 Rudge Whitworth 500 Special 1931 Roman Štěpánek Štěpánek Roman
12:09:15 14:09:15 159 Rudge TT Replica 1933 Jiří Hlavsa Bratrstvo Ručky
12:09:30 14:09:30 160 Rudge – Whitworth Ulster 1934 Libor Žák Bratrstvo Ručky
12:09:45 14:09:45 161 Rudge 250 Radial 1934 Stanislav Michera KHV-Metuje
12:10:00 14:10:00 162 Rudge 500 Ulster 1940 Ladislav Lefler Bratrstvo Ručky
12:10:15 14:10:15 163 Scott Flying Squirrel 1927 Martin Dašek KHV Chrudim
12:10:30 14:10:30 164 Scott Flying Squirrel 1930 Karel Šimek VCC Dvůr Králové n. L.
12:10:45 14:10:45 165 Scott Power Plus Replica 1931 Pavel Šimek VCC Dvůr Králové n. L.
12:11:00 14:11:00 166 Norton 16H 1938 Tim Harrison Norton Owners Club
12:11:15 14:11:15 167 Norton 18T 1939 Jiří Křeček VAC Brno
12:11:30 14:11:30 168 Norton International 30 1939 Antonin Martiš Bratrstvo Ručky
12:11:45 14:11:45 169 Norton International 30M 1939 Christian Roider  
12:12:00 14:12:00 170 Norton ES2 500OHV 1948 Vít Valchář  
12:12:15 14:12:15 171 Noton Manx International 30 1948 Sebastian Huber Veteran Club Wolnzach
12:12:30 14:12:30 172 Triumph Speed Twin 1938 Vladimír Palík  
12:12:45 14:12:45 173 Triumph Speed Twin 1949 Petr Jandl VAC Brno
               
      Skupina I Motocykly Veteran a Vintage
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
12:13:00 14:13:00 175 Torpedo 636 1907 Ivan Šafránek KHV Holíč
12:13:15 14:13:15 176 Douglas 2¾ HP 1914 Petr Hošťálek Jihočeské motocyklové museum
12:13:30 14:13:30 177 Clyno 2½ HP 1920 Jan Týle  
12:13:45 14:13:45 178 OK Supreme Bradshaw 1924 Ivo Šarlingr VCC Pavlíkov
12:14:00 14:14:00 179 Omega 350 1924 Friedl Stefan AMVC
12:14:15 14:14:15 180 BMW R32 1925 Vladislav Novák VCC Uherské Hradiště
12:14:30 14:14:30 181 James V-Twin 500 1925 dušan Slezák ZVCC – Zlín
12:14:45 14:14:45 182 Böhmerland-Landtouren 600 ccm 16 PS 1927 Peter Voracek sen. Harleyson’s Austria
12:15:00 14:15:00 183 Čechie Bohmerland 600 1927 Jozef Vladovič VCC Piešťany
12:15:15 14:15:15 184 BMW R62 1928 Choc Klaus  
12:15:30 14:15:30 185 F.N. 67B 500 OHV 1928 Zdeněk Kuthan VCC Hradec Králové
12:15:45 14:15:45 186 Grizzly 250 1928 Martin Kratochvíl  
12:16:00 14:16:00 187 Praga BD 500 1928 Miroslav Telecký Veterán klub Široký Důl
12:16:15 14:16:15 188 AJS M9 1929 Jiří Weger VCC Plzeň
12:16:30 14:16:30 189 Ardie TM 500 1929 Radek Henzel VVCC Rožnov pod Radhoštěm
12:16:45 14:16:45 190 BMW R63 1929 Tomáš Kotásek VKK Kroměříž
12:17:00 14:17:00 191 Bohmerland 600 krátká 1929 Richard Jura VAC Brno
12:17:15 14:17:15 192 Terrot HST 350SV 1929 Jaroslav Oulehla  
12:17:30 14:17:30 193 Triumph CN 1929 Jaromír Tulis KHV Žďár nad Sázavou
12:17:45 14:17:45 194 Čechie Bohmerland 600 1930 Arnošt Nezmeškal Národní technické muzeum
12:18:00 14:18:00 195 Peugeot P 108 1930 Pavel Husák Veterán klub Litomyšl
12:18:15 14:18:15 196 Ultima Lyon B2X 1930 Jiří Šeps Podorlický Veterán Car Club Dobruška
               
      Skupina J Motocykly Ariel
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
12:19:00 14:19:00 198 Ariel type D 1928 Jiří Šimek Český Ariel klub
12:19:15 14:19:15 199 Ariel 500 OHV 1929 Luboš Vaníček Český Ariel klub
12:19:30 14:19:30 200 Ariel 557 1929 Bronislav Havlíček HN Motor
12:19:45 14:19:45 201 Ariel 557 1929 Martin Žák Bratrstvo Ručky
12:20:00 14:20:00 202 Ariel 557SV 1929 Petr Hloušek VPCC
12:20:15 14:20:15 203 Ariel Model E 500 OHV 1929 Daniel Mazanik  
12:20:30 14:20:30 204 Ariel 1930 Tomáš Fiala Český Ariel klub
12:20:45 14:20:45 205 Ariel 500 OHV 1930 Pavel Ruffer VCC Dobřichovice
12:21:00 14:21:00 206 Ariel 500 OHV 1930 Filip Prokopec Český Ariel klub
12:21:15 14:21:15 207 Ariel 557 SV 1930 Lubor Rosický Česky Ariel klub
12:21:30 14:21:30 208 Ariel 557 SV 1930 Viktor Šatník Český Ariel klub
12:21:45 14:21:45 209 Ariel 350 MF 32 1931 Jaromír Kubinger Klub policejní historie Brno
12:22:00 14:22:00 210 Ariel MF31 1931 Bronislav Trusík Slovácký VCC Uherské Hradiště
12:22:15 14:22:15 211 Ariel SB 31 1931 Libor Desort VCC Plzeň
12:22:30 14:22:30 212 Ariel 1932 Lukáš Brodacký Český Ariel Klub
12:22:45 14:22:45 213 Ariel 4F Square Four 1932 Jiří Havel  
12:23:00 14:23:00 214 Ariel 600VB 1932 Jaroslav Karban VAC Brno
12:23:15 14:23:15 215 Ariel Redhunter 1935 Martin Rajnoch VAC Brno
12:23:30 14:23:30 216 Ariel 350 RH 1936 Martin Hudeček Český Ariel klub
12:23:45 14:23:45 217 Ariel Red Hunter 500 1937 Ondřej Kožíšek Český Ariel klub
12:24:00 14:24:00 218 Ariel RH 500 1937 Martin Klement VCC Plzeň
12:24:15 14:24:15 219 Ariel VB 600 1937 František Sigmund Oldtimer club Helfštyn
12:24:30 14:24:30 220 Ariel 557 1938 Lubor Rosický Český Ariel klub
12:24:45 14:24:45 221 Ariel VB 600 1938 Mgr.Evžen Vopelka Spolek přátel historických vozidel a military Kobylnice z.s.
12:25:00 14:25:00 222 Ariel 350 NG de Luxe 1939 Milan Kejzlar VCC Dvůr Králové n. L.
12:25:15 14:25:15 223 Ariel 350 RH Competition model 1939 Marie Křečková Bratrstvo Ručky
12:25:30 14:25:30 224 Ariel Red Hunter 350 1939 Dana Nováková Český Ariel klub
12:25:45 14:25:45 225 Ariel Red Hunter 350 1939 Jaroslav Mičulka VAC Brno
12:26:00 14:26:00 226 Ariel WN/G 1940 Vojtěch Pokorný Český Ariel klub
12:26:15 14:26:15 227 Ariel W/NG 350 1943 Ondřej Zeman  
12:26:30 14:26:30 228 Ariel WN/G 1943 Jiří Černík VAC Brno
12:26:45 14:26:45 229 Ariel WN/G 350 1943 Dan Dresler VAC Brno
               
      Skupina K Motocykly BSA a ČZ
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
12:27:00 14:27:00 230 B.S.A. L24 350 OHV De Luxe 1924 Ján Demčo Veterán Šariš klub Prešov
12:27:15 14:27:15 231 B.S.A. 770 se sidecarem 1928 Libuše Šulcová VCC Praha, SZV Praha
12:27:30 14:27:30 232 B.S.A. 500 Sloper 1930 Jan Frišons  
12:27:45 14:27:45 233 B.S.A. G30 – 1000ccm 1930 Rostislav Procházka  
12:28:00 14:28:00 234 B.S.A. 500 Sloper 1931 Pavel Krupica VAC Brno
12:28:15 14:28:15 235 B.S.A. S31 OHV 1931 Václav Kec VCC Český Brod
12:28:30 14:28:30 236 B.S.A. M22 1938 Jiří Fiala Český Ariel klub
12:28:45 14:28:45 237 B.S.A. WM 20 1938 Milan Vocílka Hujer team
12:29:00 14:29:00 238 B.S.A. M33 1949 Milan Toušek  
12:29:15 14:29:15 239 ČZ 175 Standard 1935 Daniel Petřík VCC Plzeň
12:29:30 14:29:30 240 ČZ 250 Sport 1936 Robert Paravan  
12:29:45 14:29:45 241 ČZ 250 Tourist 1936 Milan Michalec Rokytnice
12:30:00 14:30:00 242 ČZ 250 Tourist 1936 Milan Matějka  
12:30:15 14:30:15 243 ČZ 175 Standard 1937 Pavel Piják CCK Brno
12:30:30 14:30:30 244 ČZ 250 Sport 1938 Ivo Cerman, Ing VCC Uherské Hradiště
12:30:45 14:30:45 245 ČZ 500 1938 Richard Puškáš Aero klub Brno
12:31:00 14:31:00 246 ČZ 350 TOURIST 1939 Petr Kos Slovenský Ariel Club
12:31:15 14:31:15 247 ČZ 500 1940 Václav Váňa Zlín
12:31:30 14:31:30 248 ČZ 250 Sport 1946 Pavlína Valchářová  
               
      Skupina L Motocykly Indian a Harley-Davidson
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
12:33:00 14:33:00 250 Harley Davidson 350 SV – model B 1928 Martin Štosek VCC Hradec Králové
12:33:15 14:33:15 251 Indian Scout Police 1928 Marián Vyskočil Carrosserie Vyskočil
12:33:30 14:33:30 252 Harley Davidson J1000 1929 Jan Bednář VCC Dvůr Králové nad Labem
12:33:45 14:33:45 253 Indian Scout Police + sidekar 1929 Milan Vlček VAC Brno
12:34:00 14:34:00 254 Harley-Davidson 1930 Peter Prieložný  
12:34:15 14:34:15 255 Indian Scout 1930 Michael Vlček VAC Brno
12:34:30 14:34:30 256 Harley-Davidson WLD 1939 Peter Voracek jun. Harleyson’s Austria
12:34:45 14:34:45 257 Harley-Davidson WLDD 1939 Peter Bonito Harleyson’s Austria
12:35:00 14:35:00 258 Harley-Davidson WLDD 1939 Martin Kapeller Harleyson’s Austria
12:35:15 14:35:15 259 Harley Davidson 750 WLD 1941 Roman Hošek  
12:35:30 14:35:30 260 Harley-Davidson WL 1941 Hermann Nicponsky Harleyson’s Austria
12:35:45 14:35:45 261 Harley Davidson WLC 1942 Ctibor Pekárek VCC Piešťany
12:36:00 14:36:00 262 Harley-Davidson EL 1942 Fritz Simmerlein Harleyson’s Germany
12:36:15 14:36:15 263 Harley-Davidson WKH 1943 Andreas Kraxner Harleyson’s Austria
12:36:30 14:36:30 264 Harley-Davidson WR 1947 Jaromir Svoboda H-D Club Brno
12:36:45 14:36:45 265 Harley-Davidson FL 1949 Franz Berwein Harleyson’s Austria
12:37:00 14:37:00 266 Harley-Davidson WR 1949 Johann Gallhart Harleyson’s Austria
               
      Skupina M Motocykly Post Vintage
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
11:38:00 13:38:00 268 Praga 500 BD 1931 Evžen Šíbl  
11:38:15 13:38:15 269 Sunbeam 9A sidecar 1932 Radek Pajpach VAC Brno
11:38:30 13:38:30 270 Praga 500BD V.série 1933 František Kotásek VKK Kroměříž
11:38:45 13:38:45 271 FN 500 M86 1935 Libor Marčík  
11:39:00 13:39:00 272 NSU 201 T 1935 Miroslav Blažek ,Ing VCC Uherské Hradiště
11:39:15 13:39:15 273 NSU 501 OSK + side 1935 Petr Veselka VAC Brno
11:39:30 13:39:30 274 AJS model 36-20 1936 Stanislav Poledník  
11:39:45 13:39:45 275 NSU 201 Zd Pony 1936 Marcin Dowjat  
11:40:00 13:40:00 276 Panther 250 M20 1936 František Starý VAC Brno
11:40:15 13:40:15 277 Puch 800 1936 Lubomír Kuřina VCC Uherské Hradiště
11:40:30 13:40:30 278 Sunbeam Model 14 1936 Pavel Štarha VAC Brno
11:40:45 13:40:45 279 AJS 350 OHV 16 Sport 1937 Petr Blažek Renovace TBR
11:41:00 13:41:00 280 BMW R 71 1938 Marek Paták  
11:41:15 13:41:15 281 BMW R12 + sidecar Steib 28 1938 Miloň Dvořák VCC České Budějovice
11:41:30 13:41:30 282 NSU 251 OSL 1938 Petr Stypa VPCC Brno
11:41:45 13:41:45 283 NSU 251 OSL 1938 Jiří Vrzal VAC Brno
11:42:00 13:42:00 284 BMW R51 1939 Ester Koudelová Český Ariel klub
11:42:15 13:42:15 285 BMW R71 1939 Václav Dohnálek VKK Kroměříž
11:42:30 13:42:30 286 ES-KA Mofa 1939 Pavel Jelínek  
11:42:45 13:42:45 287 NSU OSL 601 1939 František Teubner  
11:43:00 13:43:00 288 Douglas T 35 1944 Pavel Fojtík VVCC Rožnov
               
      Skupina N Motocykly Jawa a Ogar
Start 1 Start 2 St. č. Tovární značka a model Rok výroby Jméno Příjmení Klub (sponzor)
11:44:00 13:44:00 290 Jawa 500 OHV + side 1931 Oldřich Kopeček Moto Kopeček Holešov
11:44:15 13:44:15 291 Jawa 175 Speciál 1935 Martin Klail  
11:44:30 13:44:30 292 Jawa 350 OHV + side 1935 Jiří Kopeček Moto Kopeček Holešov
11:44:45 13:44:45 293 Jawa speciál 250 1936 Tereza Týleová DKW klub
11:45:00 13:45:00 294 Jawa 350 OHV 1938 Aleš Matějka  
11:45:15 13:45:15 295 Jawa 350 OHV 1938 Zdeněk Skládal  
11:45:30 13:45:30 296 Jawa 250 Special 1939 David Kec VCC Český Brod
11:45:45 13:45:45 297 Jawa 250 Speciál 1939 Roman Sýkora  
11:46:00 13:46:00 298 Jawa 350 OHV 1939 Josef Vala  
11:46:15 13:46:15 299 Jawa Robot 1939 Jaroslav Kroupa  
11:46:30 13:46:30 300 Jawa Special 1939 Martin Mizler VCC Plzeň
11:46:45 13:46:45 301 Ogar 2 Standard 1934 Tomáš Blažek Motoveterán klub Ogar
11:47:00 13:47:00 302 Ogar 4 1936 Tereza Součková Motoveterán klub Ogar
11:47:15 13:47:15 303 Ogar 4 1937 Tomáš Rokos Motoveterán klub Ogar
11:47:30 13:47:30 304 Ogar 4 1937 Zdeněk Čapek Motoveterán klub Ogar
11:47:45 13:47:45 305 Ogar 4 1938 Aleš Minář Motoveterán klub Ogar
11:48:00 13:48:00 306 Ogar 4 1938 Jiří Kopecký Motoveterán klub Ogar
11:48:15 13:48:15 307 Ogar 4 1947 Radim Šifta Motoveterán klub Ogar
11:48:30 13:48:30 308 Ogar 4 1947 Jiří Šimůnek Motoveterán klub ogar
11:48:45 13:48:45 309 Ogar 4 1947 Ladislav Blažek Motoveterán klub Ogar
11:49:00 13:49:00 310 Ogar 4 1948 Roman Vacovský Motoveterán klub Ogar
11:49:15 13:49:15 311 Ogar 4 1948 Miroslav Žák Motoveterán klub Ogar