Home » VAC » Mezinárodní setkání majitelů motocyklů Norton se letos uskuteční v Rakousku!

Mezinárodní setkání majitelů motocyklů Norton se letos uskuteční v Rakousku!

Norton Owners Club Austria – Sulzbach pořádá letos Mezinárodní Norton Rally v kempu vedle závodů Red Bull Racing v Rakousku od 15. do 20. srpna 2018. Je důležité si uvědomit, že v tomto kempu budou mít pouze účastníci Mezinárodní rally a že vedle závodního okruhu je dostatek ubytování a hotelů.

K dispozici budou řízené jízdy a speciální jízdní trasy organizované NOC Austria-Sulzbach, které jsou vhodné pro rychlost a brzdy vintage motocyklů z 20. a 30. let.

Mezinárodní rally Norton se bude shodovat s “15. Rupert Hollaus Memorial Race 2018” v závodě Red Bull Racing (18.–19. srpna 2018). Tento Memorial Race je jednou z největších akcí historických závodních motocyklů v Evropě. Budete se moci zúčastnit Rupert Hollaus Memorial Race jako divák nebo můžete spustit svůj Norton na trati. Nepotřebujete závodní licenci a pro motocykly neexistuje žádné omezení počtu decibelů! Norton Owners Club Austria – Sulzbach již rezervoval dvě jámy v pit-lane vedle startovní mřížky pro motocykly Norton a jezdce, kteří se účastní tohoto závodního závodu.

Více informací o této mezinárodní soutěži Norton Rally naleznete v připojeném pdf souboru a na našich webových stránkách.

Každý nadšenec společnosti Norton je vítán!

s pozdravem Roland Grossbichler

Chairman Norton Owners Club Austria – Sulzbach

www.noc-austria.at